Retro dýhovaná knihovna s policemi a prosklenými zašupujícími dveřmi. Uprostřed najdete šikovný šuplík na všechny drobnosti.

Tuto knihovnu se nám podařilo zachánit před vyhozením. Prostě najednou nebyla potřeba a nám jí bylo líto. Vždyť věrně sloužila dlohá léta. Je na ní použito několik druhů dřeva - mahagonová dýha, dubová dýha a bukový masiv. Na šuplíku jsou navíc dýhy zajímavě vyskládané. Rozhodli jsme jí proto vrátit svůj tehdejší lesk.

Bylo potřeba povrchy znovu vyčistit a vyleštit včelím voskem, něco zabrousit, zaretušovat, zpevnit.. Celá záda jsme vyndali a opatřili je kvalitním banánovým nátěrem (jemná pastelová žlutá) a stejně takové jsou i boky uvnitř. Tři police jsou původní, dna jsou lakovaná z odolné bukové překližky.

Velice praktický kousek pro všechny, kteří mají rádi jednoduché kousky, co vydrží. Knihovna se bude v interiéru snadno kombinovat. Třeba s Vašim oblíbeným křesílkem, kobercem, lampou na čtení.. Minimalistický kousek.

Tak tento kousek Vám utekl. Sledujte naše novinky.

materiál: dýha, dřevotříska, buková překližka, země původu: Česká republika, rozměry: výška 160 cm, šířka 115 cm, délka 35 cm, šuplík šířka 17 cm. Použité zboží po renovaci.