Terms ans conditions

Kontakt

Ondřej Tvrzník │+420775485805 info@keporkakfurniture.cz │IČ 05067898 │Husova 434, Louny, 44001 dílna/sklad


Jak to u nás chodí ?

Všechno nabízené zboží máme pouze v jednom nebo několika málo kusech. Díky tomu si každý produkt zachová svůj nápad a originalitu. Najdete u nás starý dřevěný nábytek po kompletní renovaci a také dekorace a objekty do interiéru. Dále také nové produkty dle našeho návrhu.

Více o nás a našem projektu zde


Prodej zboží 

Na webu keporkakfurniture.cz prodej zboží probíhá tak, že zákazník nám zašle objednávku přes kontaktní formulář (uveden pod každým produktem) nebo na email info@keporkakfurniture.cz

Ideálně do zprávy uveďte informace o jaké zboží se jedná, počet kusů, vybraný způsob dopravy a platby. My v co nejkratší době objednávku zpracujeme a potvrdíme. Balíky odesíláme do 2 dnů od obdržení všech podkladů (kontaktní údaje). Také je možnost se individuálně domluvit na termínu a způsobu doručení tak, aby Vám to vyhovovalo.

Před odesláním Vaší objednávky se seznamte s našimi obchodními podmínkami, které jsou součástí uzavírané smlouvy. Děkujeme! 


Doprava

Balíky odesíláme zásilkovou službou Toptrans NA DOBÍRKU. Zákazník zaplatí cenu produktu + dopravu kurýrovi při přebírání zásilky. Kalkulaci ceny dopravy zákazníkovi sdělíme ihned po obdržení jeho kontaktních údajů. Cena dopravy se liší dle vzálenosti, rozměrů a hmotnosti balíku. Výpočet přepravného.

Při odesílání do ČR je doručování zásilek do 24 hodin. Při odesílání do SR 48 hodin.

! Při přebírání zásilky je nutné si ji důkladně zkontrolovat a případná poškození sepsat se zaměstnancem kurýrní služby. Následné reklamace je složité uplatňovat !


Možné je také zboží zaplatit předem převodem na účet 2000604401/2010 (FIO banka). 

IBAN: CZ5020100000002000604401 

SWIFT(BIC): FIOBCZPPXXX

Název banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1


Balné

Produkty balíme co nejodolněji do nového kartonu, bublinkové a smršťovací folie. Balné neúčtujeme.


Osobní převzetí

Všechny zakoupené produkty lze vyzvednou po dohodě i osobně (Louny, Slovenského národního povstání 2008), kontakt na tel. 775485805. Platba je možná v hotovosti při převzetí.


Záruka

V popisu produktu je vždy uvedeno, jestli se jedná o nové zboží (záruka 24 měsíců) nebo použité zboží po renovaci - produkt prošel kompletní obnovou (záruka 12 měsíců).


Před odesláním a potvrzením Vaší objednávky se seznamte s našimi obchodními podmínkami, které jsou součástí uzavírané smlouvy. Děkujeme!