Tato komoda vznikla jako jeden z produktů do kolekce 'Nábytek na kari'. Jedná se o různé kusy nábytku a doplňků doslova 'okořeněné' v naší dílně. Sytě žlutý odstín kombinujeme s masivním dřevem.

Komoda byla v hrůzostrašném stavu. Byla poničená a bez naděje na další život:( O to větší byla pro nás výzva pustit se do ní! Dřevo bylo ale zachovalé s krásnou kresbou. Nábytek jsme získali ze starého domu u Plzně. Když jsme komodu stěhovali dolů, vypadalo to, jako by na tom místě stála od vždy. 

Komodu jsme kompletně zrenovovali a dali jí znovu šanci sloužit. To si podle nás zaslouží, stejně jako všechen nábytek vyrobený poctivě z masivního dřeva. Odstranili jsme staré nátěry, zpevnili a opravili co bylo třeba. A že toho bylo! Dřevo je ošetřeno tvrdým olejem na nábytek. Tento olej je směsí vzácných olejů a živic, modifikovaných pryskyřicí. Vyniká svojí tvrdostí a vynikající odolností vůči vodě. Certifikován dle normy EN 71-3 "bezpečnost pro hračky". Dvakrát přebrušovaný hedvábně hladký povrch s řezanou patinou.

Tento kousek již není skladem. Sledujte naše novinky!

Rozměry: horní deska 45 x 95 cm, výška 85 cm, hloubka 40 cm, šířka 83. Rozměr mezi policí 30 cm. Použité zboží po renovaci.