Dvě křesla od návrháře Jindřicha Halabaly z 50. let. UP Závody Třešť, Národní podnik Ministersto lesů a dřev.prům.

Křesla jsou po renovaci čalounění. Buková kostra byla zbavena starého čalounění, znovu slepena a zpevněna, nové popruhy, původní zachovalá péra znovu vyvázána, dále nové vnitřní měkké výplně. Sedák má všitou paspulku po obvodu. Sezení je příjemné, pevné a pohodlné. Křesla jsou odolná a kvalitně vyrobená.

Čalounická látka byla zvolena extra pevná v béžovém a modrém odstínu s plastickým geometrickým vzorem. Křesla v této nové látce opravdu prokoukla. Dřevěné části jsou po citlivém oživení. Zachován původní středně hnědý odstín, na světle nádherně vystupuje kresba dřeva. Jemná původní patina.

Cena za jedno křeslo 11000Kč. Skladem máme dvě. Odběr je možný i po jednom kuse:) 

Rozměry: stolek deska 65 x 65 cm, výška 65 cm. Křeslo sedák výška od země 45 cm, mezi područkama 56 cm, hloubka 56 cm, výška opěráku 53 cm, šířka 52 cm, područka od sedáku 24 cm. Použité zboží po renovaci. Látku čistit dle potřeby suchým šampónováním, návod na údržbu bude přibalen.

Máte o křesla zájem? Napište nám.

K těmto křeslům se hodí...

Stolek konferenční 50.léta

Větší černý stolek po renovaci ... příruční, konferenční, odkládací. Pro svůj zajímavý vzhled prohnutých nohou je přezdívaný pavouk, design navržený Jindřichem Halabalou v 50. letech k těmto křeslům

Dřevěné části jsou po citlivém oživení. Zachován původní středně hnědý odstín dřeva, na světle vystupuje jeho kresba. Jemná původní patina dotváří celkový vzhled nábytku. Skvělý retro kousek, jednoduchý a fukční design.

Máme jediný kus! Cena 5000 Kč

(zvýhodněná cena ke křeslům 4500Kč)

Rozměry: stolek deska 65 x 65 cm, výška 65 cm.