Jak u nás probíhá prodej?
DOPRAVA JE ZDARMA ♥ ZASÍLÁME NA DOBÍRKU DO DRUHÉHO DNE

Máte dotaz? Jsme jedno ucho na +420775485805 nebo pište na email info@keporkakfurniture.cz 


Kontaktní údaje eshopu: BcA. Martina Doležalová │ +420776849191 │ IČ 05292085 │ Kontaktní adresa: SNP 2008, Louny, 44001 Czech Republic │ Nejsem plátcem DPH.

CO U NÁS NAJDETE?

Všechno nabízené zboží nabízíme pouze v jednom nebo několika málo kusech. Díky tomu si každý produkt zachová svoji originalitu a jedinečnost. Navrhujeme nové produkty, ale najdete u nás i léta používaný dřevěný starý retro nábytek po obnově a oživení. Rádi pro Vás hledáme též drobné dekorace a objekty do interiéru.

 Více o projektu KEPORKAK FURNITURE


JAK PROBÍHÁ PRODEJ ZBOŽÍ?

Z webu keporkakfurniture.cz nám zákazník zašle objednávku přes kontaktní formulář (uveden pod každým produktem) nebo na email info@keporkakfurniture.cz. Do zprávy uvede o jaké zboží má zájem a kontakt na sebe. V co nejkratším čase ho budeme informovat ohledně dostupnosti zboží a přepravy.

Před odesláním objednávky se vždy, prosíme, seznamte s našimi obchodními podmínkami, které jsou součástí uzavírané smlouvy. Děkujeme.


PLATBA

Platba za zboží probíhá NA DOBÍRKU. Po dohodě je možnost platby převodem na účet číslo: 2000604401/2010 (FIO banka).


DOPRAVA JE ZDARMA

Balíky odesíláme (přepravcem dle dohody) do 2 - 4 dnů od obdržení všech podkladů. Produkty balíme co nejodolněji do nového kartonu, bublinkové a smršťovací folie.

Při přebírání zásilky je nutné si ji důkladně překontrolovat a případná poškození ihned sepsat se zaměstnancem kurýrní služby. Následné reklamace je velmi složité uplatňovat!


OSOBNÍ PŘEVZETÍ

Nemáme kamennou prodejnu. Osobní odběr objednaného zboží je možný po předchozí telefonické domluvě na adrese Slovenského národního povstání - 2008, Louny.


ZÁRUKA

V popisu každého produktu je uvedeno, jestli se jedná o nové zboží (záruka 24 měsíců) nebo použité zboží - starý nábytek prošel obnovou, redesignem či oživením (záruka 12 měsíců).


FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY: