Jak u nás probíhá prodej?

Máte dotaz ke zboží nebo řešíte dopravu?

Jsme jedno ucho na +420775485805 nebo nám napište na email info@keporkakfurniture.cz. Těšíme se na vás!

Kontaktní údaje eshopu: BcA. Martina Doležalová │ +420776849191 │ IČ 05292085 │ SNP 2008, Louny, 44001 Czech Republic │ Nejsem plátcem DPH


CO U NÁS NAJDETE?

Všechno nabízené zboží nabízíme pouze v jednom nebo několika málo kusech. Nejsme proto klasický eshop. Díky tomu si každý produkt zachová svoji originalitu a jedinečnost. Navrhujeme nové produkty, ale najdete u nás i léta používaný starý dřevěný, dýhovaný či retro nábytek po obnově a oživení. Rádi pro Vás hledáme i drobné dekorace, malby a objekty do interiéru.... Více o projektu KEPORKAK FURNITURE


JAK PROBÍHÁ PRODEJ ZBOŽÍ?

Z webu keporkakfurniture.cz nám zákazník zašle objednávku přes kontaktní formulář (uveden pod každým produktem) nebo na email info@keporkakfurniture.cz. Do zprávy uvede o jaké zboží má zájem a kontakt na sebe. V co nejkratším čase ho budeme informovat ohledně dostupnosti zboží a typu přepravy.

Před odesláním objednávky se vždy, prosíme, seznamte s našimi obchodními podmínkami, které jsou součástí uzavírané smlouvy. Děkujeme.


PLATBA

Platba za zboží probíhá NA DOBÍRKU. Po dohodě je možnost platby převodem na účet číslo: 2000604401/2010 (FIO banka).


DOPRAVA A BALNÉ

Balíky odesíláme (přepravcem dle dohody) do 2 - 4 dnů od obdržení všech podkladů. 

Při přebírání zásilky je nutné si ji důkladně překontrolovat a případná poškození ihned sepsat se zaměstnancem kurýrní služby. Následné reklamace je složité uplatňovat!

Produkty balíme co nejodolněji do nového kartonu, bublinkové a smršťovací folie. Balné neúčtujeme. Balíky jsou pojištěny a označeny jako křehké.


OSOBNÍ PŘEVZETÍ

Nemáme kamennou prodejnu. Osobní odběr objednaného zboží je možný po předchozí domluvě na adrese Louny, 44001, Slovenského národního povstání - 2008.


ZÁRUKA

V popisu každého produktu je uvedeno, jestli se jedná o nové zboží (záruka 24 měsíců) nebo použité zboží - starý nábytek prošel obnovou, redesignem či oživením (záruka 12 měsíců).


FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY: