PŘÍBĚHY S DOBRÝM KONCEM
STAŇTE SE SOUČÁSTÍ PŘÍBĚHŮ, KTERÉ MOHOU POKRAČOVAT I U VÁS DOMA

O tom, jak se tvoří ve dvojici, kde se člověk dobíjí, co plánujeme a zda se náhodou při tvoření nepereme :), se můžete dočíst na následujících řádcích.

Když večer padáme únavou, myslíme na nekonečný den, který je právě za námi. Hromady nábytku, stovky ujetých kilometrů a aprílové počasí. Díky naší vášni navštěvujeme spoustu neuvěřitelných míst. Pojeďte dnes s námi!

Nábytek od Jindřicha Halabaly se snad nikdy neomrzí. Přečtěte si Syroovky blog o křeslech, které jsme pro ní renovovali.

Oživení starého dýhovaného nábytku zachrání mnohdy velmi zajímavé kusy, které by se jinak vyhodili nebo skončili třeba jako topivo. A to by byla určitě škoda.

Bukové léto

22.08.2016

Usedli jsme do stínu rozložitého stromu. Je po poledni a právě jsme na konci našeho výletu. Pozorujeme světle modrou oblohu, na které plují bílé mraky. Kolem nás je klid. Nad hlavou šumí listí. Začíná se zvedat vítr.

Máme rádi příběhy a zvláště ty, co dobře končí. Jeden takový může vyprávět i Žlutá kartotéka. Delší dobu jsme se rozhlíželi po tom pravém úložném prostoru. Tento starý nábytek, původně určený do kanceláří a podniků, jsme chtěli zajímavě přizpůsobit interiéru a užívání doma.