Jak u nás probíhá prodej?

Máte dotaz ke zboží nebo řešíte dopravu?

Jsme jedno ucho na +420775485805 nebo nám napište na email info@keporkakfurniture.cz. Těšíme se!

Kontaktní údaje eshopu: BcA. Martina Doležalová │ +420776849191 │ IČ 05292085 │ SNP 2008, Louny, 44001 Czech Republic │ Nejsem plátcem DPH


CO U NÁS NAJDETE?

Všechno nabízené zboží nabízíme pouze v jednom nebo několika málo kusech. Díky tomu si každý produkt zachová svoji originalitu a jedinečnost. Navrhujeme své nové produkty, najdete u nás ale i starý dřevěný či dýhovaný nábytek po renovaci či oživení. Rádi nacházíme i drobné dekorace, malby nebo objekty do interiéru. 

Více o projektu KEPORKAK FURNITURE


JAK U NÁS PROBÍHÁ PRODEJ ZBOŽÍ?

Na webu keporkakfurniture.cz prodej zboží probíhá tak, že zákazník nám zašle objednávku přes kontaktní formulář (uveden pod každým produktem) nebo na email info@keporkakfurniture.cz

Před odesláním objednávky se vždy seznamte s našimi obchodními podmínkami, které jsou součástí uzavírané smlouvy. Děkujeme.


PLATBA

Platba za zboží probíhá předem a to převodem na účet číslo: 2000604401/2010 (FIO banka).


DOPRAVA

Balíky odesíláme (přepravce dle dohody) do 2-4 dnů od obdržení všech podkladůPři odesílání do ČR trvá doručování zásilek do 24 hodin. Při odesílání do trvá SR 48 hodin. Cenu dopravy zákazník platí při převzetí kurýrovi.

Při přebírání zásilky je nutné si ji důkladně překontrolovat a případná poškození ihned sepsat se zaměstnancem kurýrní služby. Následné reklamace je složité uplatňovat!


BALNÉ

Produkty balíme co nejodolněji do nového kartonu, bublinkové a smršťovací folie. Balné neúčtujeme. Balíky jsou vždy pojištěny a označeny jako křehké.


OSOBNÍ PŘEVZETÍ

Všechny zakoupené produkty lze po dohodě vyzvednout i osobně a to na adrese Louny, Slovenského národního povstání 2008. Domluva na tel. čísle +420775485805. 


ZÁRUKA

V popisu každého produktu je uvedeno, jestli se jedná o nové zboží (záruka 24 měsíců) nebo použité zboží po renovaci - produkt prošel obnovou a oživením (záruka 12 měsíců).


FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY