Jak u nás probíhá prodej?
DOPRAVA PO ČR JE ZDARMA ♥ ZASÍLÁME i NA DOBÍRKU

Máte dotaz? Jsme jedno ucho na +420775485805 nebo pište na email info@keporkakfurniture.cz 


Kontaktní údaje eshopu: BcA. Martina Doležalová │ +420776849191 │ IČ 05292085 │ Kontaktní adresa: SNP 2008, Louny, 44001 Czech Republic │ Nejsem plátcem DPH.

CO U NÁS NAJDETE?

Všechno nabízené zboží nabízíme pouze v jednom nebo několika málo kusech. Díky tomu si každý produkt zachová svoji originalitu a jedinečnost. Navrhujeme nové produkty, ale najdete u nás i léta používaný dřevěný starý retro nábytek po obnově a oživení. Rádi pro Vás vytváříme také jedinečné dekorace a umělecké objekty do interiéru. 

JAK PROBÍHÁ PRODEJ ZBOŽÍ?

Z webu keporkakfurniture.cz nám zákazník zašle objednávku přes kontaktní formulář (uveden pod každým produktem) nebo na email info@keporkakfurniture.cz. Do zprávy uvede o jaké zboží má zájem a kontakt na sebe. V co nejkratším čase ho budeme informovat ohledně dostupnosti zboží a typu přepravy.

Před odesláním objednávky se vždy, prosíme, seznamte s našimi obchodními podmínkami, které jsou vždy součástí uzavírané smlouvy. Děkujeme.


PLATBA

Platba za zboží probíhá nejčastěji na dobírku (platba při převzetí zboží). Po dohodě je možnost platby převodem na účet číslo: 2000604401/2010 (FIO banka).


DOPRAVA JE ZDARMA a platí pouze na produkty, které máme skladem a jen do ČR. Pro mezinárodní dopravu nám napište o cenovou kalkulaci. Děkujeme. 

Balíky odesíláme (typ přepravce dle vzájemné dohody) do 2 - 4 dnů od obdržení všech podkladů. Produkty balíme co nejodolněji do nového kartonu, bublinkové a smršťovací folie.

Při přebírání zásilky je nutné si ji důkladně překontrolovat a případná poškození ihned sepsat se zaměstnancem kurýrní služby. Následné reklamace je velmi složité uplatňovat!


OSOBNÍ PŘEVZETÍ

Nemáme kamennou prodejnu. Osobní odběr je proto možný jen po předchozí telefonické domluvě.

ZÁRUKA

V popisu každého produktu je uvedeno, jestli se jedná o nové zboží (záruka 24 měsíců) nebo použité zboží - starý nábytek prošel obnovou, redesignem či oživením (záruka 12 měsíců).


FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY: