KONTAKTY A NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Chcete se nás na něco zeptat? Pište Martině na info@keporkakfurniture.cz


Co najdete v našem obchodě?

Všechny naše nabízené kousky jsou zhotoveny v jediném nebo několika málo kusech. S nadšením vyrábíme či renovujeme nábytek a doplňky výhradně ručně, s pečlivostí a s láskou k přírodě. Díky tomu si každý originál za naší dílny zachovává svůj příběh a jedinečnost. Zachraňujte s námi dřevěné příběhy!


Platba

Platba za objednávku probíhá předem a to klasicky bankovním převodem na účet. Všechny potřebné údaje k platbě vám dorazí s potvrzovacím emailem k objednávce. Nově nabízíme možnost nechat si zaslat balík NA DOBÍRKU. Platba tedy proběhne až při doručování.


Doprava

Cena dopravy po ČR je aktuálně 150 Kč. Balíky zasíláme kvalitně zabalené kurýrem Geis nebo Českou poštou jako balík do ruky pojištěné na hodnotu objednávky. Pro zaplacenou objednávku se po předchozí domluvě můžete zastavit u nás v ateliéru v Lounech. V tom případě máte dopravu zdarma a tuto možnost dopravy zadejte k poznámce u objednávky. Doprava do SR je 300 Kč. Informujte se nejdříve o této možnosti emailem.


Doba dodání

U zboží, které je nabízené jako skladem je doba dodání od 3 - 5 dnů po obdržení platby na účet. Odesílání balíků probíhá zpravidla ve středu a v pátek. Pokud na doručení spěcháte, prosím, napište nám to do objednávky nebo emailem a my se budeme snažit odeslat co nejdříve. 

U dobírky se snažíme o co nejrychlejší odeslání, zpravidla do 2 dnů. U zboží na objednávku nebo s úpravami na přání je doba odeslání dle domluvy.


Kontaktní údaje eshopu:

Provozovatel: BcA. Martina Doležalová

Název e-shopu: www.keporkakfurniture.cz

Telefon: +420 775 485 805

Email: info@keporkakfurniture.cz

Sídlo/Bydliště: Slovenského národního povstání 2008, Louny, 44001

IČ: 05292085Kontaktní adresa: Slovenského národního povstání 2008, Louny, 44001