Jitona 1964 - zásuvková a likérová skříňka

Vyprodáno

Ve své době parádní obývací stěna, která rozhodně zazáří i dnes. Výrobce Jitona Soběslav, rok výroby 1964. Návrháři Hubert Nepožitek a Bohumil Landsman. Provedení v dubu s výraznou kresbou dýhy, uvnitř skříně je použit jasan. Ozdobné hliníkové lišty na okrajích nábytku.

Tato sestava se skládá ze spodní skříňky se zásuvkami a horní tzv. likérové skříňky. Ve spodní části najdete dva šuplíky s plastovým dnem. Další dva úložné prostory mají výklopná dvířka. V horní části jsou posuvné dveře, skleněné a černé s bílou abstraktní grafikou. Skleněné poličky uvnitř a zadní část je zrcadlová. Výrazný kousek s krásnou kresbou dřeva, který si zachoval zvou patinu.

Nábytek byl pečlivě očištěn, poté byl povrch ošetřen olejem a včelím voskem. Rozleštěno do sametového matu. Plochy ošetřené včelím voskem ionizují vzduch, což příznivě působí na člověka a mikroklima v interiéru. 

Rozměry: d 117 cm x h 42 cm x v 137 cm

Dostupnost: SKLADEM v jediném kuse

Doprava: pro nábytek se můžete stavit u nás v ateliéru v Lounech, po domluvě osobně přivezeme nebo zasíláme kvalitně zabaleno kurýrem Geis 

9 800,00 Kč