Křeslo Divočina

Vyprodáno

Známé klasické křeslo z roku 1958 od návrháře Jindřicha Halabaly. Netradiční světlé bukové dřevo v kombinaci s elegantní černobílou látkou.

N E D O S T U P N É

Celé křeslo projde kompletní renovaci včetně nového čalounění. Původní pružiny zachováme a nově vyvážeme. Zůstane tak typické zhoupnutí při sezení a sedák bude velice pohodlný. Všechny ostatní vnitřní výplně jsou zcela nové.

Ohýbané bukové dřevo je tu ručně vybroušené na přírodní buk a následně několikrát ošetřeno bezbarvým tvrdým olejem na nábytek. Odolná povrchová úprava, kterou lze snadno udržovat.

Černobílá žinylková látka s výrazným plastickým vzorem. Najdete zde motivy žirafy, slonů, opic, nejrůznějších listů, palem, kapradí, ananasů, atd...Velice pěkný detail a struktura látky.

Rozměry: výška sedáku 45 cm, sedák rozměry 56 x 56 cm, výška opěráku 53 cm. Látka je žinylkový žakár v gramáži 440 gm2. Materiál: 50% Polyakryl, 35%, 15% Bavlna. Dobré rady pro údržbu čalouněného nábytku součástí. Látku čistit pomocí suchého šamponování.

Doprava: pro nábytek se můžete stavit u nás v ateliéru v Lounech, po domluvě osobně přivezeme nebo zasíláme kvalitně zabaleno kurýrem Geis.

0,00 Kč