Křeslo 'Divočina' z 50.let po renovaci

Vyprodáno

Známá klasická křesla "Kanada" z roku 1958 od návrháře Jindřicha Halabaly po celkové renovaci. Pečlivá a náročná ruční práce.

Vnitřní části jsou po kompletní renovaci, stejně tak dřevo. Původní pružiny byly ve skvělém stavu, pevné a tak jsme je zachovali a nově vyvázali. Pružiny jsou v sedáku i v opěráku. Zůstalo tak typické zhoupnutí při sezení. Všechny další části sedáku i opěráku jsou zcela nové. Čalouněno původními postupy. Křeslo je teď odolné a pevné a je připraveno na další dlouhá léta užívání.

U tohoto projektu jsme zvolili originální styl divočiny.  Látka je velice odolná, určená na čalounění. Najdete na ní výjevy z divočiny, opice, slony, žirafy, plameňáky či listy tropických rostlin. Ohýbané bukové dřevo je v přírodním odstínu ošetřené tvrdým olejem na nábytek.

Cena je za jedno křeslo. Po domluvě možnost výroby taburetu ke křeslu.

Dostupnost: NA OBJEDNÁVKU - dle aktuální vytíženosti cca 10 týdnů

Rozměry: výška sedáku 45 cm, sedák rozměry 56 x 56 cm, výška opěráku 53 cm. Látka je žinylkový žakár v gramáži 440 gm2. Dobré rady pro údržbu čalouněného nábytku součástí. Látku čistit pomocí suchého šamponování.

Doprava: pro nábytek se můžete stavit u nás v ateliéru v Lounech, po domluvě osobně přivezeme nebo zasíláme kvalitně zabaleno kurýrem Geis 

17 000,00 Kč