Křeslo 60.léta 'Vlny' po renovaci

Vyprodáno Na objednávku

Jedinečné křeslo ze 60. let po kompletní renovaci s precizně vypracovaným čalouněním. Tentokrát v odstínech tmavě modré, šedé, petrolejové a béžové. Látka má výrazný vzor 'vlnek' s tkanou strukturu, na dotek je velice příjemná.

Jedná se o oblíbený typ křesla s područkami z ohýbaného buku. Křeslo bylo vyrobeno v Československu závodem TON Bystřice pod Hostýnem. Jeho tvar, prověřený časem, zaručuje velice pohodlné sezení. V sedáku jsme zachovali původní pružinový rošt, které jsme upevnili na nově vypnuté popruhy. Nepřijdete tak o typické 'zhoupnutí' při sezení. Všechny další vnitřní výplně jsou nové. Jedná se o pečlivou ruční práci. 

Dřevo jsme obrousili od starých barev a laků a opatřili ho lazurou ve středně hnědém odstínu, finální povrch je lakovaný. Možná je také povrchová úprava na přání dle domluvy.

Cena je za jedno křeslo. Možnost i páru. Lze zhotovit taburet ve stejném provedení.

Rozměry: výška sedáku 45 cm, sedák h 50 x 50 cm, výška opěráku 55 cm. Látka 70% polyester, 30% bavlna , vysoká odolnost proti opotřebení. Dobré rady pro údržbu čalouněného nábytku součástí. Látku čistit pomocí suchého šamponování.

Dostupnost: tato křesla jsou na objednávku! O aktuální době dostupnosti se nejdříve informujte na emailu info@keporkakfurniture.cz  

9 500,00 Kč