Křeslo Botanika

Vyprodáno Na dotaz

Známé klasické křeslo z roku 1958 od návrháře Jindřicha Halabaly. U tohoto kusu nám renovace trvala dlouho a to nejenom kvůli ohýbanému bukovému dřevu, které potřebovalo spoustu důkladné péče.

N A  D O T A Z

• Vyberte si povrchovou úpravu dřeva na přání a svůj výběr napište, prosím, do poznámky k objednávce. Děkujeme ♥ 

Stylový kus nábytku se svou historií. Křeslo prošlo kompletní renovací včetně nového čalounění. Zachovány byly původní pružiny a to jak v sedáku, tak i v opěráku! Extra pohodlí zaručeno ♥ Zůstalo tak typické zhoupnutí při sezení. Čalounění je tuhé a odolné.

Ohýbané bukové dřevo jsme nejprve pečlivě obrousili od starých laků a špíny. Následně je mořeno na odstín tmavý ořech a finálně ošetřeno tvrdým olejem na nábytek do sametového pololesku. Odolná povrchová úprava, kterou lze snadno udržovat.

Gobelínová látka má výrazný vzor nejrůznějších rostlin, listů a listů monstery. Odstíny se prolínají od světle zelené po béžovou, červenou. Látka má velice pěkný detail a strukturu.

Rozměry: výška sedáku 45 cm, sedák rozměry 56 x 56 cm, výška opěráku 53 cm. Materiál: 40% Polyester, 40% Bavlna, 20% Polyakryl. Dobré rady pro údržbu čalouněného nábytku součástí. Látku čistit pomocí suchého šamponování.

Doprava: pro nábytek se můžete stavit u nás v ateliéru v Lounech, po domluvě osobně přivezeme nebo zasíláme kvalitně zabaleno kurýrem Geis

19 000,00 Kč