Jedenáct šuplíků - masivní dřevo - spousta úložného prostoru - to je skříň, kterou jsme zrenovovali. U šuplíků jsme dbali na přírodní přirozené odstíny a zvýraznění ručního opracování. Zbytek skříně byl ve špatném stavu a tak jsme podle něj vyrobili nový kus. S důrazem na původní postupy - skříň je spojovaná na čepy.

Líbila se nám již od pohledu. Především díky šuplíkům, které jsou navíc ještě členěné. Mají bukové rozdělovače, které lze dle potřeby nastavit nebo třeba celé vyndat. Když jsme se do ní ale pustili, netušili jsme, jaký to bude oříšek. Šuplíky bylo třeba kompletně celé důkladně obrousit až na čisté dřevo. Dalo nám také pořídně zabrat přesně novou skříň rozměřit. Nakonec se ale povedla podle našich prvnotních představ.

Šuplíky jsou ošetřeny olejem a na zbytek dřeva jsme použili lazuru s šedém odstínu. Kresba dřeva je pěkně zvýraznena. Jedenáct šuplíků je připraveno po všechny, kteří potřebují dostatek úložného prostoru. Ideální pro kreativce či sběratele, kteří mají spoustu drobných částí. Lze jí ale využívat i bez rozdělovačů, třeba pro kresby, grafiku, papíry...

Tak tento kousek již není skladem. Sledujte naše novinky!

Použité zboží po renovaci. Rozměry: Výška 100 cm, šířka 64 cm, hloubka 30, velikost největšího šuplíku 10 cm a nejmenšího 4,5 cm.