Jedinečná sestava starožitného nábytku - ložnicový set. Jedná se o dva velké noční stolky a zrcadlovou toaletku. 

Nábytek je po kompletní náročné renovaci s důrazem na zachování původního vzhledu. Zachováno původní kování, panty, fazetová skla, zrcadla s patinou a mosazné vitráže. Bohaté zdobení a kvalitní řemeslné zpracování. Více než sto let starý nábytek, který neztratil nic ze své krásy a funkčnosti. Z dob, kdy ještě v truhlárnách vonělo dřevo. Nábytek je masivní a bytelný, na materiálu se tu opravdu nešetřilo.  

Toaletku a noční stolky jsme získali ze starého domu na Křivoklátsku. Původně měli kompletní nátěr světle zelenou, který jsme odstranili. Máme rádi přírodní odstín dřeva, proto jsme ho z větší části ponechali. Dřevo je ošetřen přírodním světlicovým olejem, který dovolí dřevu přirozeně dýchat. Na zbylé části jsme použili kvalitní barvu, kterou jsme si nechali namíchat dle původního odstínu.

Cena za celou sestavu tří kusů je 40 000 Kč

Rozměry: toaletka v 190 cm, š 120 cm, h 37 cm. Velké zrcadlo 38 x 150 cm, dvě menší 23 x 80 cm. Zrcadla jsou ve výšce 180 cm. Noční stolek v 140 cm, š 41 cm h 40 cm. Výška stolku 78 cm. Použité zboží po renovaci.

Máte o ložnicový set zájem? Napište nám!